sobota, 1 marca 2014

Ariana Grande i Chris Brown: Teledysk zbliżył ich do siebie! Między nimi ISKRZY! ZDJĘCIA

Ariana Grande i Chris Brown razem!? To dopiero egzotyczne połączenie! Ariana Grande i Chris Brown w najbliższych dniach mają zaprezentować nam swoje muzyczne dzieło. Obecnie pracują na planie teledysku. Jest hot - zobaczcie zdjęcia z planu! Między nimi iskrzy!!!

Instagram
Ariana Grande i Chris Brown razem!? To dopiero egzotyczne połączenie! Ariana Grande i Chris Brown w najbliższych dniach mają zaprezentować nam swoje muzyczne dzieło. Obecnie pracują na planie teledysku. Jest hot - zobaczcie zdjęcia z planu! Między nimi iskrzy!!! 
Ariana Grande i Chris Brown: Ich WSPÓLNA, nowa piosenka już w marcu!?

Ariana Grande odważnie wspina się po szczeblach drabiny kariery. Właśnie nawiązała kolejną ciekawą współpracę. Okazuje się, że Ariana Grande i Chris Brown nagrywają razem! Informacja dotarła do nas za pośrednictwem Twittera.

-"Zasiałem ziarenko, mam nadzieję, że wyrośnie" - napisał na Twitterze Chris Brown. Na odpowiedź ze stronyAriany Grande nie trzeba było długo czekać! -"Za rok, może dwa - jeśli będziesz blisko - zobaczysz różę". O WOW! Brzmi, jak delikatny flirt! :) 

Chris Brown błogosławiony wśród niewiast? ;] ZDJĘCIA

Nie pomyliliśmy się chyba twierdząc, że to lekki flirt. Najnowsze zdjęcia z planu teledysku, które wrzuca na swójInstagram Ariana Grande potwierdzają, że między artystami jest chemia! Myślicie, że wspólne nagrywaniepiosenki oraz praca nad teledyskiem może zbliżyć ich do siebie na tyle, by doszło do czegoś poważnego?? Nowy romans wisi w powietrzu? Poczekamy - zobaczymy. Na razie odliczamy dni do premiery nowej piosenkiAriany Grande, nagranej wspólnie z Chrisem. Jak trochę ochłoniemy - poprosimy o teledysk :)
Hotplota.pl

Brak komentarzy: