środa, 5 marca 2014

POTWORNIE WYCHUDZONA Donatella Versace! (ZDJĘCIA)

POTWORNIE WYCHUDZONA Donatella Versace! (ZDJĘCIA)
Z twarzami projektantek na starość dzieją się dziwne rzeczy. Nasza Ewa Minge to jednak jeszcze nic w porównaniu z Donatellą Versace. W ciągu ostatnich pięciu lat dwa razy przechodziła ona terapię, która miała jej pomóc uporać się z anoreksją. Niedawno zapewniała, że seanse z psychologiem bardzo jej pomogły. Niestety, jej najnowsze zdjęcia świadczą o czym innym. Donatella nie wygląda dobrze.
W poniedziałek pojawiła się na lotnisku w Los Angeles ubrana w czarne spodnie i marynarkę. Trudno było nie zauważyć jej wychudzonej sylwetki, zapadniętych policzków i potwornie kościstej szyi.
Wydaje się, że jeszcze większym niż anoreksja problemem projektantki jest uzależnienie od operacji platycznych. Porównajcie jej aktulne zdjęcia z fotografią sprzed wielu lat. Tej twarzy nie uratują już chyba żadne pieniądze.
Było warto?
POTWORNIE WYCHUDZONA Donatella Versace! (ZDJĘCIA)POTWORNIE WYCHUDZONA Donatella Versace! (ZDJĘCIA)POTWORNIE WYCHUDZONA Donatella Versace! (ZDJĘCIA)POTWORNIE WYCHUDZONA Donatella Versace! (ZDJĘCIA)POTWORNIE WYCHUDZONA Donatella Versace! (ZDJĘCIA)POTWORNIE WYCHUDZONA Donatella Versace! (ZDJĘCIA)POTWORNIE WYCHUDZONA Donatella Versace! (ZDJĘCIA)

Brak komentarzy: