środa, 13 marca 2013


HOROSKOPY
Share on facebookShare on linkedinShare on twitterShare on emailMore Sharing Services
1.2K
Kiedyś astrologia była dziedziną nauki, z której zdobyczy korzystał nawet Mikołaj Kopernik. Dziś sceptycy wkładają ją do tego samego worka, co wróżby – niesłusznie!
Astrologia służy do tworzenia horoskopów. Wpływ planet na cechy naszego charakteru, na to, jak potoczy się nasze życie i jak układać się będą nasze relacje z ludźmi odczytuje się na podstawie specjalnej „mapy” zwanej kosmogramem. Określa ona, jaki jest nasz znak zodiaku, ale ustala też bardziej skomplikowane dane, jak na przykład tzw. ascendent. Do przygotowania precyzyjnego horoskopu natalnego (urodzeniowego) potrzebna jest nam pomoc specjalisty, ale jeśli wystarczą nam bardziej ogólne informacje, możemy korzystać z astrologii wiedząc tylko, którym z dwunastu znaków zodiaku jesteśmy. Dzięki temu możemy sprawdzać swój horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, ale i np. horoskop partnerski, który pomaga określić, z kim stworzymy harmonijny związek.
Horoskop dzienny


Wodnik

Ryby

Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec
Wybierz interesujący Cię horoskop:
Astronumerologia miłosnaHoroskop chińskiHoroskop dietetycznyHoroskop MajówHoroskop miłosny 2013Horoskop randkowyHoroskop runicznyHoroskop ślubnyHoroskop upominkowyHoroskop celtycki


Onet.pl

Brak komentarzy: