niedziela, 31 marca 2013

Krótki wywiad z Miley Cyrus

 
PYTANIE: Czy mogłabyś na początek powiedzieć nam, które z piosenek sprawiają, że chcesz się poderwać i tańczyć?

MILEY CYRUS: Prawdopodobnie „Just Like You”, bo jest najbardziej rockandrollowa – jest zadziorna. A poza tym pokazuje, że gwiazda rocka jest normalną dziewczyną. Cieszę się, że wszyscy są tacy sami. Emily?


PYTANIE: Kto otrzymuje najwięcej listów od fanów Miley Cyrus, Miley Stewart czy Hannah Montana?


MILEY CYRUS: Zazwyczaj fani przysyłają zdjęcie Hanny Montany do Miley Cyrus i krótki liścik, w jednym z nich było pytanie ?Czy możesz przekazać to Hannie Montanie ode mnie?” Pomyślałam sobie „Cóż, w porządku. Mogę to zrobić.” Miley Cyrus dostaję wiele listów, ale z drugiej strony Hannah Montana otrzymuje wiele komentarzy dotyczących jej piosenek i innych spraw. A zatem chyba proporcje są wyrównane.


PYTANIE: Czyli podobają ci się listy od fanów dla Hanny?MILEY CYRUS: Niektóre. Niektóre z nich są interesujące. Czasem są to słowa piosenek, fani przysyłają ich ulubione linijki, co jest świetne, bo dobrze wiedzieć co się ludziom podoba. Ale tak, większość listów fajnie się czyta.


PYTANIE: Zastanawiam się nad tym jakie są wady i zalety pracy z tatą? Billy to pytanie również do Ciebie, jakie są wady i zalety pracy z córką?


MILEY CYRUS: Może Ty zacznij. Mnie zawsze o to pytają, więc możesz zacząć. I tak mnie nie dogonisz.


BILLY RAY CYRUS: Najlepsza jest obserwacja jak dorasta, no i wspólne spędzanie czasu, widzę jak staje się aktorką i wiem, że to nie przypadek. Najgorsze jest to, że posiadanie córki nastolatki niesie za sobą sporo obowiązków. To bardzo delikatny okres dla ojca i córki, związek między nimi, a obecnie również związek zawodowy jest dość wrażliwym układem. Nie sądzę, że kiedyś będziemy sobie mogli powiedzieć ?Dobrze. O to chodziło. Jest perfekcyjnie.” To chyba wciąż będzie się zmieniać. Jeśli o mnie chodzi, to kiedy widzę potrzebę, żeby dać Miley trochę swobody muszę zrobić krok do tyłu, usunąć się i pozwolić jej robić to co do niej należy. Nigdy nie udzielam jej rad, no chyba że o nie prosi. Za to ona wciąż mi doradza. Twoja kolej.


MILEY CYRUS: Najgorszą rzeczą jest – przepraszam tato, bo całkiem nieźle jechało nam się tym razem – ale zazwyczaj najgorsze są dojazdy. Gada przez całą drogę o najbardziej przypadkowych rzeczach jakie w życiu słyszałam i puszcza przypadkową muzykę. Nie wiem o co chodzi. Przytakuje wciąż mówiąc „Tak tato. To wspaniale. Okay.” To jest najgorsze. A najlepsza rzecz – tato uwaga, będę mówić coś miłego – a zatem najlepszą rzeczą jest móc dzielić tę podróż z moim tatą, każdego dnia spędzać czas z moim najlepszym przyjacielem i być z tatą cały dzień. To świetna zabawa.

PYTANIE: Billy jak ją potrafisz okiełznać? W końcu jest gwiazdą serialu. Potrafisz ją uziemić? Udaje ci się nakłonić ją do wyniesienia śmieci?


BILLY RAY CYRUS: Ona nigdy nie wynosiła śmieci. Poważnie – nasze motto brzmi „Jeśli nie jesteś z czegoś zadowolony, to nie rób tego”.

PYTANIE: Jak ci się udaje grać, chodzić do szkoły i udzielać wywiadów takich jak ten, no i co robisz kiedy mas wreszcie wolny czas?


MILEY CYRUS: Trudno jest to wszystko wyważyć będąc nastolatką, masz wszystko naraz – myślisz sobie – o, patrzy na mnie mój nauczyciel. Kiedy pracujesz musisz być wciąż na wysokich obrotach, zachowywać się głośno, wciąż gdzieś biegać i zachowywać się jak oszalały. A potem musisz iść do szkoły, siedzieć na lekcjach i być skoncentrowanym. To jest trochę dziwne i po prostu chcesz się dopasować. Scenariusz jest zachwycający i chce się już być na planie i występować. Trudno jest wysiedzieć w miejscu. Rozmawiamy o tym z Lindą i nie możemy usiedzieć. Tańczymy na siedzeniach. Chciałybyśmy wstać i iść. Ale musimy skończyć szkołę, więc to może być trudne. ale wiemy, że musimy to zrobić.

PYTANIE: A czas wolny?


MILEY CYRUS: Kiedy jestem w domu głównie lubię pisać piosenki i grać na gitarze, spędzać czas z moją młodszą siostrą, no i z rodziną.

Brak komentarzy: