środa, 26 lutego 2014

"My Słowianie" jedzie na Eurowizję!

My Słowianie jedzie na Eurowizję!
Informacje tę podawaliśmy już kilka tygodni temu, wciąż jednak brakowało oficjalnego stanowiska Telewizji Polskiej. W tym roku zdecydowano bowiem, iż Polska wraca na Eurowizję, jednak kandydat nie zostanie wyłoniony w drodze krajowych eliminacji, ale wybierze go specjalna komisja, składająca się z władz TVP i fanów konkursu. Zobacz: ANGIELSKA WERSJA "My Słowianie" jedzie na Eurowizję!
Donatan i jego My Słowianie ma być pewniakiem w rywalizacji, w której od lat nie tylko przegrywamy, ale regularnie się kompromitujemy:
Ta najbardziej popularna piosenka ostatnich kilku miesięcy, zgodnie z wymogami konkursu, zostanie skrócona z obecnych 3 minut i 10 sekund do maksymalnie 3 minut. TVP rozważa też przygotowanie jej polsko-angielskiej wersji językowej do prezentacji w konkursie - czytamy w oświadczeniu TVP. Mamy to, czego nie ma nikt inny.
Raper w towarzystwie wokalistki Cleo pojawią się w drugim koncercie półfinałowym, który zaplanowano na 8 maja. Tegoroczny finał Eurowizji odbędzie się w Kopenhadze.
Jak sądzicie, czy to spodoba się europejskiej publiczności bardziej niż białe zęby Isis Gee i czerwone włosy Michała Wiśniewskiego?
Pudelek.pl

Brak komentarzy: