środa, 26 lutego 2014

Soczi 2014: polscy olimpijczycy zarobili 832,5 tysiąca złotych! Kto ile dostanie?Soczi 2014 to wielki sukces polskich sportowców. Cztery złote medale, jeden srebrny i dwa brązowe to nie lada wyczyn. Reprezentanci Polski sporo na tym wyczynie zarobili!

Soczi 2014 to wielki sukces polskich sportowców. Cztery złote medale, jeden srebrny i dwa brązowe to nie lada wyczyn. Reprezentanci Polski sporo na tym wyczynie zarobili!

SOCZI: Panczenistki i panczeniści z medalami! ZDJĘCIA Z DEKORACJI!!!

Polskie medale
 w Soczi to nie tylko wielka nobilitacja, ale także... wielka kasa dla sportowców! Ci zarobili w sumie 832,5 tysiąca złotych! Najwięcej dostanie Kamil Stoch. Za dwa złote medale w skokach indywidualnych Stoch otrzyma 240 tysięcy złotych. Zbigniew Bródka, który ma na koncie złoty medal w łyżwiarstwie szybkim, zdobyty indywidualnie (120 tysięcy złotych) i brązowy medal osiągnięty drużynowo (37,5 tys.).

Justyna Kowalczyk
 za swoje złoto dostanie 120 tysięcy złotych. Polska drużyna panczenistek - Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Natalia Czerwonka i Katarzyna Woźniak za swój srebrny medal zainkasują po 60 tysięcy złotych. Brązowi medaliści w łyżwiarstwie drużynowym, Konrad Niedźwiecki i Jan Szymański otrzymają po 37,5 tysiąca złotych.

Hotplota.pl


Brak komentarzy: