środa, 26 lutego 2014

Justin Bieber i AWANTURY z nowymi sąsiadami: "Koncentrujmy się na muzyce"... !Justin Bieber obraził się na słoneczną Kalifornię i przeprowadził do Georgii. Mieszkańcy Atlanty już protestują przeciwko nowemu sąsiadowi! Zarzut? "Justin Bieber gorszy nasze dzieci!". Co na to główny zainteresowany? Sprawę postanowił skomentować na Twitterze. Justin Bieber zaapelował, by koncentrować się na... muzyce!

Justin Bieber obraził się na słoneczną Kalifornię i przeprowadził do Georgii. Mieszkańcy Atlanty już protestują przeciwko nowemu sąsiadowi! Zarzut? “Justin Bieber gorszy nasze dzieci!”. Co na to główny zainteresowany? Sprawę postanowił skomentować na Twitterze. Justin Bieber zaapelował, by koncentrować się na... muzyce!

Justin Bieber ma odpracować 40 godzin społecznie! W KOSTNICY albo w szpitalu!!! Zgodzi się?

Najprawdopodobniej Justin Bieber nie zdążył jeszcze w wynajmowanej przez siebie rezydencji urządzić nawet parapetówki. Na pewno nie obrzucił jeszcze żadnego z sąsiadów jajkami, a tym bardziej nie dostąpił zaszczytu odwiedzin lokalnej policji… Ale mieszkańcy Atlanty i tak wiedzą swoje i głośno protestują: Nie chcemy takiego sąsiada! Co na to Justin Bieber? Twierdzi, że nie da się złamać ;)

Justin Bieber, Broken: Nowa piosenka to odpowiedź dla haterów? Sprawdźcie tekst piosenki Broken!

Na Twitterze Justina Biebera pojawił się wpis, w którym Justin przypomina, co w tej całej sprawie jest najważniejsze. Jak w każdej innej, związanej z Bieberem - najważniejsza jest... muzyka! Artysta apeluje, byśmy koncentrowali się tylko na niej, a nie na 'podłych plotkach' ;]

-"Ja, mój team i wszyscy Beliebers koncentrują się na muzyce. Tylko to się liczy. Przesyłam dużo miłości" - napisał Justin Bieber na Twitterze.

Nowi sąsiedzi Justina Biebera czują się utuleni? ;] Bo, jeśli o muzykę chodzi - Justin z pewnością poczęstuje ich porządną porcją tłustych bitów ;)

Hotplota.pl

Brak komentarzy: