sobota, 9 marca 2013

"Reese jest dla Kate jak starsza siostra"

Reese jest dla Kate jak starsza siostra (FOTO)
Jak już pisaliśmy, ciężarna Kate Middleton, która po ostatnich kłopotach ze zdrowiem czuje się już dobrze, planuje być bardziej aktywna i częściej pokazywać się publicznie. Księżna Cambridge, która ma urodzić w lipcu, pojawiła się niedawno na spotkaniu z poddanymi. Zobacz: "Chce być aktywna, czuje się świetnie!".
Żona księcia Williama będzie miała teraz więcej czasu na spotkania towarzyskie. Osoby z jej otoczenia zdradzają, że porad macierzyńskich udziela jej Reese Witherspoon, matka trójki dzieci. Syn aktorki i jej męża, Jima Totha, Tennessee James przyszedł na świat pod koniec września.
Rozwinęła się między nimi naprawdę silna więź - mówi informator magazynu Star. Kate wie, że Reese nigdy nie zdradziłaby szczegółów ich rozmów mediom. Wie też, jak to jest być gwiazdą i żyć na świeczniku. Mają ze sobą wiele wspólnego.
Kate i Reese poznały się w ubiegłym roku podczas podróży książęcej pary do USA i Kanady. Od tego czasu utrzymują bliskie kontakty, które jeszcze się ociepliły, kiedy ogłoszono ciążę Middleton.
Kate mówi Reese o wszystkich swoich obawach i wątpliwościach - dodaje źródło. Stała się dla niej kimś w rodzaju starszej siostry, której nigdy nie miała.
Poniżej zdjęcia z pierwszego spotkania księżnej i aktorki.

Reese jest dla Kate jak starsza siostra (FOTO)Reese jest dla Kate jak starsza siostra (FOTO)Reese jest dla Kate jak starsza siostra (FOTO)Reese jest dla Kate jak starsza siostra (FOTO)Reese jest dla Kate jak starsza siostra (FOTO)Reese jest dla Kate jak starsza siostra (FOTO)

Brak komentarzy: